Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Zabiegi liftingowe

Im człowiek jest starszy, tym produkcja kolagenu i elastyny jest mniejsza, pogłębiają się zmarszczki i skóra traci elastyczność. Efektem zabiegów jest silny lifting, regeneracja i spłycenie zmarszczek poprawa nawilżenia i odżywienia skóry. Kompleksy napinające poprawiają jakość włókien kolagenu i elastyny, wzmocni jej jędrność i elastyczność, poprawi  owal twarzy dzięki czemu twarz wygląda młodziej. . Najlepiej, gdy zabiegowi poddają się osoby w wieku dojrzałym.

W naszym salonie wykorzystuje się w tym celu kosmetyki takich firm jak: NEODERMA, Gernetic, Guinot, JEAN D’ARCEL. Aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi, proponujemy zakup tych profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry w domu.

Oferujemy też zabiegi mezoterapii bezigłowej i mikro igłowej, która polega na wprowadzaniu małych dawek substancji leczniczej do warstwy skóry. Jest metodą naturalną, daje długotrwale efekty, przywraca gładkość, poprawia kondycję i wygląd skóry, koryguje zmarszczki. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.