Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Pielęgnacja dłoni i stóp

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure & pedicure  np. metoda tradycyjną.

Manicure klasyczny i biologiczny

Manicure klasyczny polega na skróceniu i modelowaniu paznokci oraz usunięciu skórek. Dobrze wykonany zabieg wymaga precyzji, delikatności oraz zachowania odpowiedniej kolejności poszczególnych czynności. Manicure biologiczny jest to naturalny nieinwazyjny zabieg bez użycia metalowych narzędzi.

Pedicure klasyczny

Zabieg ma na celu odżywienie skóry, przywrócenie jej świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci.

Manicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV.  Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicure żelowego lub akrylowego.

Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet 2-3tygodni. Paznokcie są odporne na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje.

Zabieg upiększania paznokci tą metodą polega na usunięciu skórek, przygotowaniu płytki paznokcia oraz nadaniu im pożądanego kształtu. Tak wypielęgnowane paznokcie pokrywa się bazą, kolorowym lakierem, a na koniec substancją utwardzającą. Każdą z tych warstw utrwala się za pomocą lampy UV.

Manicure GelColor OPI

Nowy GelColor od O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci! 

OPI Color Gel

Różnica między dotychczasowymi metodami trwałego manicure’u, a żelem GelColor jest zniewalająca i widoczna natychmiast!

Manicure Japoński

To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk różowej perły. Unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.

Zabieg Parafinowy

Zabieg parafinowy wygładza, rozgrzewa i pojędrnia skórę, zatrzymuje wilgoć w skórze tworząc filtr ochronny. Parafina powoduje rozszerzenie się porów skóry, dzięki czemu kremy i maski lepiej się wchłaniają. Ciepłe okłady ogrzewają skórę, co poprawia krążenie. Parafina jest doskonałym ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry. 

Tipsy żelowe

Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszym sposobem na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt.