Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Masaże

Zapraszamy do strefy relaksu i przyjemności.

Masaż Relaksacyjny

Sesje relaksacyjne działają na wszystkie zmysły: światło świec, kojący zapach, odpowiednia muzyka i delikatne techniki masażu wprowadzają w doskonały nastrój. Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Nazywany także masażem uzdrawiającym ,mający wpływ na ciało i ducha. Działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu. Masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie do masaży pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.

Masaż antycellulitowy

Masaż pomaga usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie zmiany nastąpiły. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna. Masaże tego typu stosowane są zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych. Ponadto zastosowanie określonych olejków eterycznych do tego zabiegu znacznie podnosi jego efektywność.

Masaż częściowy

Indywidualnie dobrany program, który znosi wszelkie napięcia na wybranej partii ciała, pomaga rozluźnić mięśnie, przy jednoczesnym wykorzystaniu technik relaksacyjnych. Dzięki temu masaż uzyskuje nowy wymiar  relaksu dla zestresowanych ,zabieganych osób, a także dla tych, którzy mają ochotę na seans czystej przyjemności oraz odpłynąć do Krainy spokoju.

Kąpiel z hydromasażem

Chociaż starożytni nie wiedzieli jeszcze, że aż 70% ludzkiego ciała składa się z wody, niektórzy dopatrywali się w potędze tej substancji siły bóstw.

Hydroterapia jest stosowaną od wieków formą leczenia i niwelowania stresu. Oparta na 3 prostych elementach: ciepło, zanurzanie w wodzie i ruch wody zwany hydromasażem. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i przyśpiesza obieg krwi w organizmie. Umożliwia to szybszą regenerację tkanek i mięśni. Ciało poddawane hydromasażowi czerpie korzyści dla swoich układów: kostnego, oddechowego, mięśniowego i krążenia.