Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Fryzury ślubne i wieczorowe

W tym ważnym dla Was dniu, każda z Pań chce prezentować się jak najlepiej. Odpowiednio dobrana i wykonana fryzura stanowi bardzo ważny element kobiecego wizerunku. Dlatego nasi profesjonaliści zadbają o każdy szczegół i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Oto kilka naszych propozycji :)

Fryzury ślubne i wieczorowe, tak samo jak makijaż, są ważnym elementem stylizacji na specjalne okazje. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chciałaby wyglądać pięknie, wyjątkowo i elegancko. Nasi fryzjerzy-styliści dobiorą Państwu oryginalną fryzurę, dostosowując ją do waszego stylu, charakteru czy kreacji. Na długich włosach fryzjer ma największe pole do popisu i dużo możliwości, ale to nie znaczy, że z włosów półdługich i krótkich nie da się stworzyć niepowtarzalnej fryzury. Ważne jest, by upięcie, na każdej długości włosów pasował i współgrał z makijażem i kreacją.

Najnowsze trendy fryzur ślubnych i wieczorowych:

Upięcia cechują się przede wszystkim tym, że we włosy wplatane są różne dodatki (najczęściej srebrne). Na topie wciąż będą loki i fale. Bardzo duży wybór wśród fal, loków, spiral, koków, warkoczyków, kucyków daje pole do popisu osobie wykonującej uczesanie. W bogatych zbiorach katalogów u naszych specjalistów, każda przyszła panna młoda może znaleźć wymarzoną przez siebie fryzurę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych stylistów.