Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Atelier fryzjerskie

Fryzjerstwo jest szczególnie ważnym elementem naszego salonu urody, gdyż wiemy, że zdrowe i piękne włosy są związane z Twoim wizerunkiem.

Najnowsze trendy w światowym fryzjerstwie

Świat mody i stylu zmienia się z każdym sezonem, tworząc coraz to nowe trendy. Różnorodność technik strzyżenia sprawia, że osiąga się ciekawe efekty, jednocześnie dobierając odpowiednią fryzurę do układu twarzy. Rozmaitość modnych uczesań wymaga od fryzjera kreatywności i elastyczności.

Zaczynamy zmieniać pewne rzeczy w naszym wyglądzie, ponieważ chcemy wyróżniać się spośród tłumu, a także pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Celem naszej wizyty u fryzjera jest także zmiana koloru i długości włosów na bardziej nowoczesny, modny i sprawiający, że wyglądamy młodziej. Nie jest niczym nowym, że czujemy wielką satysfakcję i przyjemność, kiedy fryzjer zamienia nasze codzienne uczesanie w coś przyciągającego uwagę, jednocześnie podkreślając nasze rysy twarzy. Trzeba pamiętać jednak, by fryzurę dopasować do wyglądu i do tego, co zazwyczaj nosimy.

Na topie pozostaje przede wszystkim natura – włosów, które są odpowiednio zadbane nie trzeba specjalnie upinać, lecz pozostawić pofalowane, w lekkim nieładzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu, gwarantujemy najlepszych fryzjerów-stylistów i fachową obsługę.

Strzyżenie nożem chińskim

Zadbamy o Twój wygląd, profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nóż chiński to bardzo ostry przyrząd, który nadaje włosom naturalnego wyglądu i polega na dodaniu lekkości i miękkości. Jest najlepszym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn z prostymi lub lekko falowanymi włosami. Dla bezpieczeństwa i spokoju klientów stosowane są specjalne osłony.

Pielęgnacji włosów nożyczkami

Zabieg polega na pozbyciu się uszkodzonych i przesuszonych końcówek, które w miarę upływu czasu wykruszały by się coraz bardziej. Innowacyjność tej metody polega na tym, że nie ścinamy włosów kilka cm z długości, a jedynie pozbywamy się uszkodzonych końcówek, wiec długość i kształt fryzury pozostają nienaruszone!

Pielęgnacja włosów nożyczkami Pielęgnacja włosów nożyczkami

Propozycje kolorystyczne promowane przez paryskich kreatorów

Najnowsze trendy z Europy goszczą w naszym salonie. Zaproponujemy Ci świeże, nowoczesne, autentycznie ciekawe i interesujące dobrane kolory.

Koloryzacje

Zobacz więcej na temat koloryzacji »

Stylizacja

Ukształtujemy i podkreślimy Twoją osobowość dzięki odpowiednio dobranej fryzurze, kolorowi włosów i perfekcyjnie dopasowanej stylizacji.

Stylizacja jest sztuką nadania nowego stylu, nowej tekstury, objętości i koloru włosom. Zadaniem fryzjera jest kształtowanie lub podkreślenie osobowości za pomocą fryzury w celu stworzenia pozytywnego wizerunku klienta. Idea Vidal Sasoonna stworzyła nowy trend w stylizacji włosów, pokazując, że każde włosy wymagają dobrego cięcia. Środki chemiczne pozwalają na zmianę jednej fryzury z jednego strzyżenia, na fryzury w innym stylu. Jeśli nie masz pewności, co chcesz zrobić ze swoją fryzurą, możesz spokojnie zdać się na pomysły specjalistów.

Global Keratin – Prostowanie Kreatynowe

Global Keratin® jest zabiegiem opartym o kreatynę, która w naturalny sposób prostuje i regeneruje włosy i ma działanie odżywcze. Podczas zabiegu włosy nabierają blasku. Produkt nie zawiera formaldehydów.

Ta niewiarygodna terapia została stworzona dla osób, które mają niesforne, puszące się, zniszczone i poskręcane włosy. Zabieg utrzymuje się do 3-4 miesięcy.

Prostowanie Kreatynowe - Global Keratin

Rytuały pielęgnacyjne dla skóry i włosów

Piękne i zadbane włosy to duma każdej z nas. Zadbaj o nie w naszym salonie. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi i profesjonalnym kosmetykom Twoje samopoczucie oraz kondycję Twojej głowy, skóry i włosów.

Utrzymanie czystych, pięknych i zdrowych włosów jest czynnością higieniczną i pielęgnacyjną. Środki i metody pielęgnacji zależą od stanu włosów. Diagnozę może wydać doświadczony fryzjer oceniając kondycję zewnętrznej struktury włosów. Może on wtedy dokonać analizy i zaproponować dalsze postępowania. Do zabiegów pielęgnacyjnych stosuje się różne narzędzia, preparaty i urządzenia wielofunkcyjne.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zwiększ objętość, przedłuż i wydłuż swoje włosy. Więcej znaczy lepiej.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Dowiedz się więcej o naszej ofercie przedłużania i zagęszczania włosów »

Fryzury ślubne i wieczorowe

Każda z nas chciałaby wyglądać w tym dniu wyjątkowo pięknie. Nasi fryzjerzy i styliści dobiorą dla Państwa niepowtarzalne, śliczne kreacje.

Sprawdź co możemy Ci zaproponować »

Odsprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich

Aby dłużej utrzymać efekt uzyskany w naszym salonie oraz samemu profesjonalnie zadbać o swoje włosy polecamy Państwu również profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które mogą Państwo nabyć bezpośrednio w salonie.

Przy wykonywaniu naszych usług fryzjerskich posługujemy się profesjonalnymi kosmetykami i środkami pielęgnacyjnymi dla włosów i skóry głowy. Ich najwyższa jakość gwarantuje poprawę stanu włosów i powoduje zadowolenie klientów.

W naszym salonie można nabyć kosmetyki z firm, których produkty są trudno dostępne w zwykłych sklepach. Większość preparatów kosmetycznych jest prosta w użyciu i może być stosowana w warunkach domowych, dla dłuższego utrzymania efektu wykonanej fryzury zrobionej w salonie.