Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Oferta salonu fryzjersko kosmetycznego

Salon Urody La Femme oferuje bogaty zestaw zabiegów i usług z zakresu kosmetologi, medycyny estetycznej, reklasu i pielęgnacji. Dbamy o najwyżą jakość obsługi, wspaniałe samopoczucie i zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszyskich klientów oczekujących profesjonalnego podejścia, miłej atmosfery i odrobiny luksusu w trosce o Państwa piękny wygląd i zdrowie.

Atelier fryzjerskie

Ponieważ pięke i zdrowe włosy to atrybuty Twojego piękna, stawiamy szczególny nacisk na fryzjerstwo. W ofercie naszego salonu fyzjerskiego znajdą Państwo najnowsze trendy z Europy i świata. Dzięki najnowszym technikom stryżenia, modelowania i stylizacji włosów. Zadbamy o Państwa wyjątkowy wygląd, zarówno na specjalne okazje jak i na codzień.

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na poprawę wyglądu skóry twarzy i ciała w bezpieczny mało inwazyjny, i w miarę szybki sposób.
W Salonie urody La Femme pomożemy Państwu opóźnić procesy starzenia, poprawić samopoczucie i przywrócic zdrowy wygląd.

Wierzymy, że zdrowe i wypielęgnowane ciało przynosi poczucie szczęścia, pozywywne nastawienie do życia i siebie. Dlatego szczegolnie dbamy o jakość naszych usług i dzięki profesjonalnemu doborowi zabiegów i produktów możemy zapewnić naszym klientom pewność, bezpieczeństwo i skuteczność naszych zabiegów.

Pielęgnacja twarzy

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg lini zabiegów kosmetycznych, pozwalających na dobór skutecznych metod, dopasowanych do potrzeb klienta. Nasza kosmetyka jest także przyjemna dla klienta dzieki doborowi nut zapachowych, rytuałów kosmetycznych, odpowiednich, profesjonalnych kosmetyków i trosce o Państwa zadowolenie.

Masaże i zabiegi na ciało

W Salonie Urody La Femme znajdą także Państwo relaks i wyciszenie. Oferujemy różnorodne masaże, które zreklaksują ciało, dodadzą energii i poprawią funkcjonowanie całego organizmu.

Dzięki wielu zabiegom ujędrniającym, wyszczuplającym i modelującym nadadzą Państwo lepszy kształt swojej sylwetce.

Pielęgnacja dłoni i stóp

Zadbamy o Państwa dłonie i stopy. Przywrócimy piękno paznokciom i skórze.

Odnowa biologiczna w salonie w Międzyzdrojach

W naszym salonie w Międzyzdrojach oferujemy szeroki zakres usług
związanych z fizykoterapią i odnową biologiczną

Chcąc zadbać o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie, w ofercie naszego salonu urody w Międzyzdrojach, zapewniamy profesjonalne usługi takie jak: światłolecznictwo, elektrolecznictwo, inhalacje, ciepłolecznictwo, baleneoterapia i wodnolecznictwo.

Zabiegi świadczy wykwalifikowany personel, który zapewni Państwu wysoki standard opieki i najwyższą troskę.