Ekskluzywne salony fryzjersko-kosmetyczne
w Krakowie i Międzyzdrojach

Zobacz gwiazdy w La Femme

Nowy Salon w Międzyzdrojach!

Od lat ciężko pracujemy na to, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjny wygląd. Z pasją podążamy za najnowszymi trendami mody i technologii dostarczając usługi na najwyższym poziomie. Dziękujemy za to, że doceniacie nasze zaangażowanie co pozwala nam dynamicznie rozwijać naszą działalność.

Z dumą informujemy Was o otwarciu nowego salonu w Międzyzdrojach. Już niedługo zapraszamy serdecznie do La Femme w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje gdzie poczujecie luksus na stale najwyższym poziomie.

La Femme w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje Czytaj dalej

Pokaz Dawid Wolińskiego w warszawskim klubie Palladium.

To żaden sekret, że w La Femme stawiamy na pełen profesjonalizm… Dziś mamy dla Was rewelacyjne wieści! Jak pewnie wiecie 6.04 odbył się niewiarygodny pokaz Dawid Wolinski w warszawskim Klub Palladium. Od razu widać, że o fryzury zadbał team ‪KevinMurphyPolska‬ ciężko pracując pod przywództwem niesamowitego Michała Bieleckiego. Nasza stylistka Jessica Romaniuk ma zaszczyt być częścią teamu.
Czytaj dalej

Jessica w gronie edukatorów KEVIN.MURPHY

To żaden sekret, że w La Femme stawiamy na pełen profesjonalizm. Dziś mamy dla Was rewelacyjne wieści! Jessica którą spotkacie w naszym krakowskim salonie dołączyła do zacnego grona edukatorów KEVIN.MURPHY.

Przepełnieni dumą zapraszamy wszystkie Panie na wizytę i wypróbowanie naszych umiejętności.

Jessica edukatorką KEVIN.MURPHY

Produkty OLAPLEX w salonach LaFemme

OLAPLEX to przełomowy produkt, który dodany do farby, rozjaśniacza, trwałej lub użyty jako zabieg regenerujący maksymalnie redukuje zniszczenia i zwiększa trwałość koloru.

OLAPLEX

OLAPLEX to pierwszy i jedyny opatentowany produkt, któru odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne i te spowodowane zabiegami chemicznymi. Potwierdzają to miliony klientów z całego świata!
OLAPLEX

Lakiery OPI w salonie LaFemme

Amerykańska marka OPI od prawie 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielnęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Marka posiada szeroką gamę kolorów, dostosowaną do klientów na całym świecie. Lakiery OPI cechują się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie.

Dołącz do grona wielbicieli OPI, do którego należą największe gwiazdy showbiznesu!

Lakiery OPI w salonie LaFemme

Kolekcja La Femme 2014!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją na rok 2014. Od razu możemy zapowiedzieć, że nie jedyną :) ! Te wspaniałe zdjęcie nie powstałyby bez udziału Studio Oprawy. którym dziękujemy za współpracę i użyczenie wnętrz.

Kolekcja 2014 w Salonie La Femme

Czytaj dalej